Zůstaňme v kontaktu

Přihlašovací údaje vám zašleme na e-mail.

Od klientů - textové reference

Dobrý den, moc děkuji za poskytnutou slevu. Zboží už mám doma. Jsou to nejlepší krémy, které opravdu fungují. Mám nožky jako mimino. Skvělá Vaše práce. L.B.

______________________________________________________________________________________________________________

 

Dobrý den, bohužel jsem fotodokumentaci neudělala. Nicméně mohu odpovědně napsat, že pěna je skvělá, nožky jak dítě, opravdu mi to pomáhá a jsem spokojená. Přeji vám hezký den a mnoho dalších úspěchů. Z.K.

 

______________________________________________________________________________________________________________

 

Foto bohužel nemám pořízené, ale pěna funguje skvěle, již po 1 týdnu používání se praskliny zcelily a další se nedělají a celkově se pata (mému muži) zlepšila. Na nehty kape poctivě, nehty změkly a dají se lépe stříhat.

Po pěně na plíseň se pod prstama na nohou plíseň přestala tvořit.

Jsou to skvělé výrobky. Doporučil nám je můj taťka, který to zná od svojí pedikérky. J.M.

_____________________________________________________________________________________________________________

Děkuji za povšimnutí nedokončené objednávky, která nešla dokončit. Po vašem vstřícném e-mailu se zobrazila celá objednávka, ale šla také celá dokončit. S vašimi produkty jsem velmi spokojen - už několik let nevím, co je to prasklá pata nebo ztvrdlá kůže na nohou. Jako diabetik do velice oceňuji. L.J.  _______________________________________________________________________________________________________________

Krásný den. Omlouvám se, že reaguji na koupi CALLUSANU až po tak dlouhé době. Ráda bych Vám váš přípravek pochválila. Opravdu mi pomohl a to se přiznám, že ho používám pouze jedenkrát denně. Výjimečně dvakrát. Jsem moc spokojená. Přeji ať se Vám ve všem daří.

Krásné sluníčkové dny.
A.F.


Jak jsem již zmiňovala, absolvovala jsem kurz u pana Fešara a spolupracuji stále s paní Pavukovou. Čili Vaše výrobky znám a pracuji s nimi. A je pravda, že když klient vidí a cítí "ten rozdíl" před a po ošetření, většinou si i rád výrobek Callusan zakoupí. Když chce někdo používat vazelínu či krém z DM, já mu bránit nemohu, ale jako pedikérka, která dělá přístrojovou pedikúru ( a navíc mám "nastavené" návyky od výše zmiňovaných kolegů), tak používám profesionální a kvalitní výrobky.

Těším na spolupráci,
Yvona Kadeřábková

děkuji Vám za Váš mimořádný zájem o klienty. S přípravky jsem maximálně spokojená, určitě je budu používat nadále. Objednala jsem 3x FORTE, 1x EXTRA, takže jsem zásobena na delší dobu. Neměla jsem nohy v tak špatném stavu, aby byl viditelný rozdíl na fotografiích, trápila mě příliš vysušená kůže. Tento problém Vaše přípravky odstranily během prvních použití, takže určitě patřím mezi Vašich 98 procent spokojených klientů. Budu moc ráda, když mě budete informovat o novinkách a akcích.

Přeji pěkný den
Marie M.


Callusan jsem používala už před mojí objednávkou,dostala jsem ho od lékaře,tak že jsem ho už víc než měsíc používala.Na své nohy opravdu myslím,mám mnohem a mnohem horší nohy,než na vaší fotografii a celý život s tím bojuji,mám s tím problémy od dětství a nikdo mi nedokázal pomoci.Teď spoléhám na Callusan a jsem s nim spokojená,kůže se tak rychle nevysušuje a je jemnější. Zatím moc děkuji, Poděbradská.

Děkuji za péči. Vaše výrobky jsou skvělé. Chtěla bych objednat další,ale zároveň mám dotaz jestli jde zvolit i levnější způsob dopravy.

Děkuji B.
Pěkný den


zdravím a děkuji za vaši starostlivost. Callusanu mám zatím dostatek. Je to na nohy zatím to nejlepší, co jsem používal.

Počítám tedy s tímto produktem i do budoucna.
Jan


Callusan je opravdu velmi dobrý přípravek, já jsem neměla popraskané paty, ale velmi suchou kůži na nohou, ale už je to o hodně lepší.

Děkuji
H.


Vaše krémy jsou výborné. Kupovala jsem je pro rodiče, takže fotografii nepošlu. I já Váš přípravek používám, nicméně nohy mám pěkné a zatím to myslím na focení není.

S pozdravem, Iva


děkuji za zprávu, jsem s vaším výrobkem-pěnou velmi spokojená. Aplikuji dle vašich rad a určitě budu objednávat znovu i pro svoji kolegyni.

Hezký den
H.


především Vám chci poděkovat za zásilku přípravku odeslanou obratem.Dále, bohužel, nemá cenu fotit mé nohy, poněvadž je dávám do pořádku Vašimi přípravky již delší dobu. Přišla jsem k nim v lázních Bohdaneč na suché pedikýře a báječně se mi osvědčily. Nyní mám nohy v nádherném pořádku, přestože je letní sezona. Tudíž není co fotit.

S pozdravem a přáním pěkného víkendu
Anežka


Musím přiznat že jsem na tuto pěnu přišla náhodou,ale o to více mě překvapilo jaké má účinky! Jsem naprosto spokojená a mohu jenom doporučit.Vleklé a letité problémy byly během několika dní naprosto pryč.

Přeji hezký den.
Zdenka


ano máte pravdu-jsem nadšená,jak vypadají mé nohy a to občas zapomenu aplikovat. Také se mi po aplikaci nohy jakoby odlehčí.Jsem absolutně spokojená a budu pak objednávat další i kouknu na další výrobky.

Děkuji P. (zdravotní sestra)


koupila jsem si přípravek kvůli praskající kůži v okolí prstů. Lze již vidět rozdíl před a po, viz foto.

S pozdravem R.


ano, Callusan používám pravidelně, i moje mamka. Paty máme krásné a v botečkách vynikají.

Přeji hezký den a děkuji za péči:-)
Petra


děkuji za maily, rady, studii. Ptáte se, jak jsem spokojen? Na výrobky Callusan jsem přišel přes Ungusain. Manželce praskaly minulý rok nehty na prstech na rukách, zkoušela se různé doplňky stavy+ vitamíny, nic nepomáhalo. Pak ji jedna známá doporučila Ungusain, do měsíce bylo po praskání nehtů! Další Ungusain v prosinci jsem u Vás koupil pro svého otce (86 roků), jednak má plíseň na nehtech na nohách, dál špatné žíly, tím suchou (tenkou) kůži a už 2x měl na noze nemoc “růži“ (erysipel), která mu nohu dost zdevastovala.

Na nějaké závěry je ještě brzo, na nehty používá Ungusain, na prsty a nohy po kotníky Callusan Rapid, na „lepší“ pravou nohu po koleno zkouší Callusan Extra. Jinak dojíždí každých 14 dní na kožní ordinaci, na levou nohu po „růži“ musí převazovat a mazat Ialugenem. Posílám 2x foto, nechci Vás moc vyděsit, levou nohu po „růži“ radši neposílám. Ještě jsem koupil manželce Callusan Rapid, tím si maže paty, říkala že je spokojená.


já callusan používám již no možná 8let,takže jsem s ním velmi spokojena a jsem ráda ,že jsem ho opět mohla u Vás zakoupit.

Děkuji a přeji krásné dny
H.


Děkuji za vstřícnost. Přípravek trošku znám z minulosti od své pedikérky, která bohužel ukončila svou činnost. Jsem ráda, že na našem internetovém trhu jste Vy, který mi může prodat tento výrobek. Poprvé jsem si objednala peeling. Nemám dosud s tímto přípravkem zkušenost, tak doufám, že si poradím a budu také spokojená.

Ještě jednou díky za to, že tady jste
Š.


nohy nefotím, protože používám i chemickou léčbu. Takže by můj případ byl zavádějící. Nicméně pěnu používám už více jak rok a zcela mi vymizelo praskání pat a "scvrklost" kůže na nohách.

Přeji pěkné dny.
Veronika


Callusan jsem si dříve kupovala v kosmetice,takže není pro mne novinka.Používám ho preventivně,nemám popraskanou kůži,ale je příjemný.

Děkuji Vám za zájem,s pozdravem
Věra


Děkuji za Váš zájem, právě jsem vytvořila novou objednávku, která již míří ke mě. Musím vyzdvihnout především tinkturu, která mi sand konečně vyléčila plíseň an nehtech. Ted jsem si k ní ještě objednaůa úěnu RAPID, tak doufám, že se plísně navždy zbavím. Zároveˇn jse objednala tinkturu i mamince, které již nehet skoro slezl po neúspěšné léčbě kožní lékařky.Pridavam fotku palce po mesicni lecbe tinkturou.

Děkuji a krásný den,
Tereza


nemohu Vám říci, jak jsem spokojen já, protože výrobek nebyl určen pro mě osobně, ale pro moji manželku, která Váš produkt dlouhodobě používá. Za ni mohu konstatovat, že spokojená je a že Vaše pěna ji zlepšuje péči o nadměrně suchou kůži na nohou.

Děkuji. S pozdravem
Pavel


Děkuji nohy se léčí, ale bude to ještě nějakou dobu trvat. Jsem s vaším výrobkem spokojen.

T.


dekuji za optání. Jsem spokojen moc. Po hluboké a již bolestivé prasklině na patě není takřka ani stopy. Všem znamým doporučuji. Ještě jednou zdravím a děkuji.

M.


Používám ho na léčbu mykózy nehtů společně s domácím laserem.Výsledky jsou velmi uspokojivé.Používám ho místo nalocu od Bayeru,přestal se vyrábět.Jinou náhradu jsem nenašel.

M.


fotky mých nohou vám posílat nebudu. Nebyly by k ničemu. Callusan používám již víc než rok. Znám jej od své pedikérky, která jej momentálně neměla a mně již došel, proto jsem si jej objednala u vás. Jinak jsem s Callusanem forte velmi spokojená, po letech marného boje s popraskanými patami mi tento jediný prostředek pomohl.

Ottová


děkuji, jsem maximálně spokojená. Ztvrdlá a popraskaná kůže na patách se po několika dnech zlepšila, i když jsem pěnu aplikovala jen jednou denně - večer. První pěnu forte jsem věnovala mamince, která je spokojená jako já. Proto jsem objednala další, dnes právě čekám na doručení. Jsem velmi vděčná své pedikerce paní Knapešové, že mi vaše přípravky doporučila. O své nohy jsem se snažila starat vždy, ale tentokrát poprvé vidím výrazný pozitivní výsledek. 

S pozdravem
Lenka


váš návrh na pozorování mých nohou nemohu přijmout a to z prostého důvodu. Již více, než měsíc denně používám Callusan Extra, který se mi podařilo sehnat
v místě bydliště. Jelikož jsem o nohy pečoval i před Callusanem, neměl jsem je v tak výrazném stavu, jako je vyobrazen na 1. obrázku. No a po více jak měsíčním
používání Callusanu Extra už vůbec není co referenčně zdokumentovat.

S pozdravem
Pavel


rozhodně je to lepší . Kůže se obnovuje a je vláčnější.

děkuji za zájem.
J.


já jsem používala unguisan a stále ho ještě mám..fotky jsem Vám posílala...Vy jste mi poslal cestovní unguisan v podobě tužky... jistě to není poslední výrobek který jsem si od Vás koupila...jsem moc spokojená..tak až si koupim další výrobek..určitě si zase napíšeme a pošlu i fotky..mějte se báječně a děkuji Vám moc..

J.


děkuji za email a přílohu..já už na sobě také změny pozoruji..mám Unguisan a jsem moc nadšená..určitě příště pošlu fotky..před a po..Vaše výrobky jsou zázrak.. přeji krásný večer..

J.


moc Vám děkuji za Vaši ochotu a vstřícnost. S Callusanem mám již nějaké zkušenosti a je to super.

Přeji krásné velikonoce
Ivana


nohy jsem nefotila, ale již jsem měla dřívější dobrou zkušenost s tímto výrobkem, proto jsem si jej objednala.

Děkuji a přeji krásný den,
Helena


s callusanem jsem nadmíru spokojená.

Š.