Zůstaňme v kontaktu

Přihlašovací údaje vám zašleme na e-mail.

O nás

Již v roce 1925 začal pan Josef Greppmayr rozvíjet svou osobní představu o profesionální „hygieně nohou“ a tak jej můžeme s jistotou nazvat průkopníkem moderní péče o nohy.

V roce 1956 započal svoji praxi také jeho syn pan Günther Greppmayr. Na začátku své kariéry se stal průkopníkem  ORTHONYXIE v Německu. Jen pár měsíců poté, co jeho skotský kolega Ross Fraser představil svou šponu na zarůstající nehty, ukázal tento senzační postup nadšenému publiku na Národním kongresu péče o nohy v Mnichově v roce 1964.

Vývoj vysoce kvalitních přípravků byl vždy součástí společnosti Greppmayr a  na začátku 90. let vstoupil do společnosti vnuk zakladatele pan Andreas Greppmayr, s vizí posílit tuto oblast a rozšířit portfolio, k čemuž došlo v roce 2001.

Zatímco prvotní produkty byly primárně určeny pouze pro specialisty, krémové pěny Callusan rázem přinášely na trh také výrobky pro každodenní domácí použití.

Značka Callusan působí na českém trhu péče o nohy od roku 2005 a za tu dobu si získala tisíce spokojených zákazníků, kterým není lhostejná péče o jejich nohy.

Nyní Vám přinášíme nejen kompletně přepracovaný design obalů, ale ještě jasněji představujeme naši nabídku s konceptem kompletní péče Callusan. 

Věříme, že se vám tyto změny líbí a že je budete moci využít k ještě lepšímu poskytování služeb zákazníkům a pacientům a také při domácí péči.

 

Co jsou pěny Callusan? Callusan krémové pěny patří k nejmladší generaci výrobků péče o pokožku. Díky speciální aerosolové technice mohou zcela ignorovat jinde tak často používaný masťový základ bohatý na tuk. Vzdušná a lehká pěna nezanáší kožní póry, důležité funkce pokožky zůstávají zachovány a ta může volně „dýchat“. Callusan se jeví zvláště výborně díky jednoduchému a příjemnému použití. Jemná pěna se velmi rychle vstřebává a nepříjemný mastný film tak náleží minulosti. Callusan je také velmi ekonomický, neboť již malé množství bohatě vystačí pro každé použití.

  • rychle a dokonale se vstřebávájí
  • žádný mastný film po použití
  • nezanáší póry na pokožce
  • velmi vydatné a výhodné z ekonomického hlediska
  • čisté a hygienické
  • optimální ochrana obsahu
  • dlouhá trvanlivost
  • dermatologicky testováno

 

Krémové pěny Callusan jsou kosmetické výrobky podle nařízení EU o kosmetice. Proto se používají pro všeobecnou péči o zdravou pokožku. Výslovně zdůrazňujeme, že na tomto webu nejsou žádné lékařské rady. Pokud se obáváte jakéhokoliv zdravotního problému, kontaktujte lékaře. V tomto případě doporučujeme nepoužívat naše produkty.